Zajazd Ostoja - Dom Weselny, Restauracja, Hotel | Oferta dla biznesu
Bobowa, pokoje gościnne, hotel, przyjęcia weselne, wesela, komunie, ostoja, Gorlice, Nowy Sącz
20014
page-template-default,page,page-id-20014,hazel-core-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_with_bg_image,select-theme-ver-4.0.4,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Oferta dla biznesu

Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz działalność gospodarczą? Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

ZAPRASZAMY!

Konferencje i szkolenia

Hotel Ostoja to idealne miejsce na zorganizowanie szkolenia, zarówno tego dużego jaki bardzo kameralnego. Dysponujemy 4 przestronnymi salami konferencyjnymi, zapewniamy niezbędny sprzęt szkoleniowy – projektory, flipcharty, ekrany projekcyjne. Nasze sale konferencyjne mogą pomieścić odpowiednio 30, 50, 100 i 200 osób. W każdej sali znajduje się pełne nagłośnienie, bezprzewodowy internet oraz wentylacja i klimatyzacja.

Bankiety i uroczystości firmowe

Planujesz organizację imprezy firmowej dla klientów? Szkolenia połączonego z spotkaniem integracyjnym? A może po prostu przyjęcia dla pracowników? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ostoja Hotel & Restaurant zadba o każdą Twoją imprezę. Zapewnimy zarówno wyśmienite jedzenie, obsługę barmańską jak i oprawę muzyczną. Nasza profesjonalna obsługa oraz doskonali kucharze sprawią, że impreza w naszym hotelu na na długo zapadnie w pamięci zarówno Twoim klientom, współpracownikom jak i pracownikom.

Pokazy handlowe

Prowadzisz firmę zajmującą się sprzedażą bezpośrednią? Chcesz zorganizować taki pokaz u nas? Zapraszamy!

Posiadamy 4 sale które idealnie nadają się do takich pokazów i prezentacji. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz 40 czy 140 krzesełek. Nasze przestronne sale pomieszczą na prawdę ogromną ilość gości.