Zajazd Ostoja - Dom Weselny, Restauracja, Hotel | Budynek hotelu Ostoja***
Zajazd Ostoja to kompleks 2 budynków wykończonych w klasycznym stylu. Budynki mogą pomieścić odpowiednio 150 i 300 gości jednocześnie. Oferuje: organizacja wesel, imprezy firmowe, chrzciny, stypy. Najlepsza sala weselna Bobowa
Bobowa, pokoje gościnne, hotel, przyjęcia weselne, wesela, komunie, ostoja, Gorlice, Nowy Sącz
15356
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15356,hazel-core-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_with_bg_image,select-theme-ver-4.0.4,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Budynek hotelu Ostoja***

Budynek hotelu Ostoja

Budynek bankietowy to budynek oddany do użytku w 2012 roku. W powiecie gorlickim ciężko o drugi tak wielki budynek, który jest w stanie pomieścić do 300 osób. Do dyspozycji gości jest ponad 650m2 powierzchni.

Parter budynku, dostępny dla gości, podzielony jest na dwie sale, połączone bardzo przestronnym holem. Jedna sala stanowi część konsumpcyjną, która jest w stanie pomieścić do 300 osób. Ciepły wystrój oraz charakterystyczne dekoracje sprawiają, że komfort biesiadowania stoi na wysokim poziomie. Druga sala, o powierzchni ponad 200m2 jest przeznaczona do tańca. Dzięki prawdziwemu parkietowi na podłodze stanowi wyśmienitą bazę do tańca nawet dla najbardziej wymagających tancerzy.

Obie sale posiadają pełne nagłośnienie oraz klimatyzację i wentylację. Dodatkowo sala konsumpcyjna wyposażona jest w 60″ telewizor.

Na piętrze budynku znajduje się część hotelowa. 19 bardzo przestronnych pokoi jest w stanie pomieścić do 50 osób jednocześnie. W każdym pokoju znajduje się oddzielna łazienka z prysznicem, telewizor LCD (dostępne 24 kanały) oraz dostęp do darmowego bezprzewodowego internetu.

Górna część budynku mieści również bardzo przestronną i nowoczesną salę konferencyjną o powierzchni około 100m2. Dzięki wbudowanemu nagłośnieniu oraz klimatyzacji i wentylacji bardzo często przyciąga firmy i instytucje na szkolenia oraz różnego rodzaju imprezy. Dodatkowym atutem jest całkowicie osobne wejście do sali konferencyjnej z zewnątrz, dzięki czemu niema możliwości kolizji przyjęć w budynknu.

Oprócz powyższych sal w budynku znajduje się pełne zaplecze gastronomiczne, z najnowocześniejszą w regionie kuchnią dostosowaną do obsługi przyjęć dla bardzo dużej ilości gości.

Dla budynku charakterystyczna jest również piękna nocna iluminacja budynku, która sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie.