Zajazd Ostoja - Dom Weselny, Restauracja, Hotel | Lokalizacja
Zajazd Ostoja to kompleks 2 budynków wykończonych w klasycznym stylu. Budynki mogą pomieścić odpowiednio 150 i 300 gości jednocześnie. Oferuje: organizacja wesel, imprezy firmowe, chrzciny, stypy. Najlepsza sala weselna Bobowa
Bobowa, pokoje gościnne, hotel, przyjęcia weselne, wesela, komunie, ostoja, Gorlice, Nowy Sącz
1452
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-1452,hazel-core-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_with_bg_image,select-theme-ver-4.0.4,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Ostoja Hotel & Restaurant znajduje się w gminie Bobowa, która położona nad rzeką Białą Tarnowską, w powiecie gorlickim,  województwie małopolskim. Malownicza miejscowość leży na trasie Tarnów – Nowy Sącz, w odległości 20 km od Gorlic.

Piękne położenie miasta Bobowa

Wspaniała, barwna przyroda, wkomponowane w nią zabytki architektury sakralnej oraz świeckiej, jak również tradycje rękodzielnicze, a szczególnie słynne bobowskie koronki klockowe sprawują, że miasteczko jest jednym z głównych punktów turystycznych w małopolsce.

Połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, że miejsce to staje się popularnym ośrodkiem konferencyjnym i szkoleniowym.

Bobowa jest odpowiednim miejscem na odpoczynek, organizację różnych przyjęć okolicznościowych – m.in. wesel.

Ostoja Hotel & Restaurant specjalizuje się w organizacji różnego typu szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych. Mocną stroną Ostoi jest kompleksowa organizacja przyjęć weselnych oraz innych imprez.

Adres

Zajazd Ostoja Hotel & Restaurant, 38-350 Bobowa, ul. Grunwaldzka 78

Numery telefonu

+48 18 35 14 169, +48 602 440 123

E-mail

kontakt@zajazdostoja.pl

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości